Par mums

Slēgtā akciju sabiedrība „Biotecha” ir viena no nedaudzajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar ilggadēju darba pieredzi dzīvības zinātnēs, farmācijā, kā arī pārtikas un dzērienu ražošanā.

Par uzņēmuma darbības sākumu uzskatāms 1990. g., kad tika dibināta slēgtā akciju sabiedrība „S.K.S.”, kurā viena no nodaļām darbojās laboratoriju un medicīnisko iekārtu un līdzekļu pārdošanā un apkalpošanā. 1996. g. uzņēmums tika reorganizēts, atdalot laboratoriju un medicīnisko iekārtu nodaļu un pārdodot to jaundibinātajai, slēgtajai akciju sabiedrībai „Biomedika”.

2007. g., paplašinot slēgtās akciju sabiedrības „Biomedika” darbību, tika dibināts jauns Biomedika uzņēmumu grupai piederošs uzņēmums – slēgtā akciju sabiedrība „Biotecha”. 2013. g. tika dibināti uzņēmumi arī pārējās Baltijas valstīs:  SIA „Biotecha Latvia” un OÜ „Biotecha Eesti”. 

Slēgtā akciju sabiedrība „Biotecha” ir uzkrājusi vērtīgu pieredzi un piedāvā līdzekļus, kas ir nepieciešami Jūsu zinātniski pētnieciskajiem darbiem, ražošanas procesiem, kā arī procesu kontrolei. Tā piegādā un uzstāda rūpnieciskās un laboratorijas iekārtas un veic to apkopi. 

Slēgtajā akciju sabiedrībā „Biotecha” darbojas kvalitātes vadības sistēma, kas ir sertificēta saskaņā ar starptautisko LST EN ISO 9001:2008 standartu. Sertifikācijas jomās ietilpst: laboratoriju, rūpniecisko, medicīnisko iekārtu pārdošana, projektēšana, uzstādīšana, apkalpošana un konsultācijas par tehniskiem un zinātniskiem jautājumiem; bioloģiskā monitoringa un filtrēšanas iekārtu un elementu, ķīmisko un bioloģisko reaģentu, ražošanas izejvielu un citu līdzekļu pārdošana.Mūsu misija, vizija

Mūsu misija ir piegādāt un uzstādīt Baltijas valstīs jaunākās tehnoloģijas zinātnei un ražošanai un piedāvāt gandrīz visus līdzekļus, kas ir nepieciešami zinātniski pētnieciskajos darbos, ražošanas procesos un procesu kontrolē. 

Vīzija – kļūt par laboratoriju un rūpniecisko iekārtu un līdzekļu piegādes un apkalpošanas līderi Baltijas valstīs.  
Mūsu moto ir izprat katra klienta vajadzības un tikai tad piedāvāt piemērotāko risinājumu. Tāpēc mēs dodam priekšroku komunikācijai ar klientiem, konsultācijām un tehnoloģisko novitāšu prezentācijām – tādējādi laboratoriju un rūpniecisko iekārtu, izejvielu, laboratoriju reaģentu un līdzekļu pārdošana ir ilgas un efektīvas sadarbības rezultāts. 

Galerija